Combisteel Wasbak | Incl. Afvoerplug + Spatscherm | Rvs | 1800x468x438(h)mm
€1.065,00
€798,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Wasbak | Incl. Afvoerplug + Spatscherm | Rvs | 1800x468x438(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.065,00
U bespaart €266,25 (25%)
€798,75 excl. btw
€966,49 incl. btw
Of €322,16 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7013.4610 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (13 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Breedte | 1800 mm |
| Diepte | 468 mm |
| Hoogte | 438 mm |
Bestel de CombiSteel Wasbak | Incl. Afvoerplug + Spatscherm | RVS | 1800x468x438(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7013.4610 |
| EAN / Barcode | 7422242999950 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel





