Combisteel Planeetmenger | 40l | Cap. 10kg | 1.85kw | 620x900x1280(h)mm
€5.750,00
€4.312,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Planeetmenger | 40l | Cap. 10kg | 1.85kw | 620x900x1280(h)mm | 1.85kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.750,00
U bespaart €1.437,50 (25%)
€4.312,50 excl. btw
€5.218,13 incl. btw
Of €1.739,38 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7061.0015 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze planeetmenger CombiSteel heeft een bruto inhoud 40 liter en capaciteit max. 10 kg deeg (met deeghaak) of max. 80 eieren (met bolgarde). Het toerental is regelbaar in 3 standen 68, 136 of 201 TPM en het apparaat wordt geleverd met kom, bolgarde, deeghaak en platte mengarm.
Bestel de CombiSteel Planeetmenger | 40L | Cap. 10kg | 1.85kW | 620x900x1280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 40 liter |
|---|---|
| Capaciteit | 10 kg |
| Aansluitwaarde | 1 / 1,5 / 1,85 kW |
| Voeding | 400 V |
| Gewicht | 250 kg |
| Breedte | 620 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 1280 mm |
Bestel de CombiSteel Planeetmenger | 40L | Cap. 10kg | 1.85kW | 620x900x1280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7061.0015 |
| EAN / Barcode | 6153300031084 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





