Combisteel Wijnkoelkast | 119l (39x 75cl) | Zwart | 2 Zones | +5°c/+20°c | Geforceerd | 595x570x820(h)mm
€1.255,00
€941,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Wijnkoelkast | 119l (39x 75cl) | Zwart | 2 Zones | +5°c/+20°c | Geforceerd | 595x570x820(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.255,00
U bespaart €313,75 (25%)
€941,25 excl. btw
€1.138,91 incl. btw
Of €379,64 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7525.0010 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (5 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische wijnkoelkast CombiSteel is uitgevoerd in staal met hoogwaardige zwarte poedercoating en heeft een praktische capaciteit voor 39 standaard wijnflessen.
Het apparaat heeft 2 onafhankelijk instelbare zones en is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +5°C/+20°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display achter de deur.
Daarnaast maakt de wijnkoelkast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is het ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 43°C.
Door de interne LED-verlichting en het glasoppervlak in de deur is de inhoud altijd goed zichtbaar, terwijl het speciale glas zorgt dat UV-licht wordt gefilterd en de wijn zo in optimale conditie blijft.
Bovendien zorgen de 4 houten roosters daarbij voor een luxe uitstraling en zorgt de omkeerbare scharnierkant de deur voor extra flexibiliteit!
Let op, dit is een wijnkoelkast en geen wijnklimaatkast.
Bestel de CombiSteel Wijnkoelkast | 119L (39x 75cl) | Zwart | 2 Zones | +5°C/+20°C | Geforceerd | 595x570x820(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft 2 onafhankelijk instelbare zones en is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +5°C/+20°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display achter de deur.
Daarnaast maakt de wijnkoelkast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is het ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 43°C.
Door de interne LED-verlichting en het glasoppervlak in de deur is de inhoud altijd goed zichtbaar, terwijl het speciale glas zorgt dat UV-licht wordt gefilterd en de wijn zo in optimale conditie blijft.
Bovendien zorgen de 4 houten roosters daarbij voor een luxe uitstraling en zorgt de omkeerbare scharnierkant de deur voor extra flexibiliteit!
Let op, dit is een wijnkoelkast en geen wijnklimaatkast.
Specificaties
| Bruto inhoud | 119 liter |
|---|---|
| Capaciteit | 39x 75cl (standaard wijnfles) |
| Materiaal | Staal (poedercoating) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +5°C / +20°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (45 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 43°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 40 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 glasdeur |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 39 dB(A) |
| Energielabel | G |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,35 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 127 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,16 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 47 kg |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 570 mm |
| Hoogte | 820 mm |
Bestel de CombiSteel Wijnkoelkast | 119L (39x 75cl) | Zwart | 2 Zones | +5°C/+20°C | Geforceerd | 595x570x820(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7525.0010 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




