Combisteel Wandkoeling | Jamie | Zwart | +2°c/+8°c | Geforceerd | Intern Nachtgordijn | 1310x665x1920(h)mm
€6.010,00
€4.507,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Wandkoeling | Jamie | Zwart | +2°c/+8°c | Geforceerd | Intern Nachtgordijn | 1310x665x1920(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€6.010,00
U bespaart €1.502,50 (25%)
€4.507,50 excl. btw
€5.454,08 incl. btw
Of €1.818,03 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7350.0035 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De JAMIE wandkoelingen CombiSteel bieden aantrekkelijke presentatie in een strakke vormgeving, die door de open voorkant ideaal is voor zelfbediening. De serie is bovendien verkrijgbaar in uitvoeringen diverse formaten met open voorkant of met draaideuren, zodat voor praktisch elke situatie een geschikte uitvoering of combinatie beschikbaar is.
Flexibele PresentatieDoor de combinatie horizontale LED-verlichting en een maximaal glasoppervlak in de zijwanden, is de inhoud alle kanten perfect zichtbaar. De plateaus zijn daarbij standaard al voorzien houders voor prijs- of productinformatie en kunnen eenvoudig in hoogte worden versteld, voor flexibele inrichting.
Krachtige KoelingDe JAMIE wandkoelingen beschikken over een interne koelunit met krachtige geforceerde koeling, voor optimale koudeverdeling, met temperatuurbereik +2°C/+8°C en automatische ontdooiing. Daarnaast zorgt de digitale bediening met duidelijke temperatuurweergave op het display voor eenvoudig instellen en maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Hoogwaardige ConstructieDe CombiSteel JAMIE wandkoeling wordt standaard geleverd met 4 verstelbare plateaus, zodat er inclusief de bodem 5 niveaus beschikbaar zijn. De stevige plateaus hebben een draagkracht 100 kg/m² per niveau (gelijk verdeeld) en de bodem heeft een draagkracht 150 kg/m² (gelijk verdeeld).
Daarnaast heeft de wandkoeling een geïntegreerd nachtgordijn, wat veilige afscherming de binnenruimte biedt buiten openingstijden, en zorgen de stelpoten voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Bestel de CombiSteel Wandkoeling | JAMIE | Zwart | +2°C/+8°C | Geforceerd | Intern Nachtgordijn | 1310x665x1920(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Flexibele PresentatieDoor de combinatie horizontale LED-verlichting en een maximaal glasoppervlak in de zijwanden, is de inhoud alle kanten perfect zichtbaar. De plateaus zijn daarbij standaard al voorzien houders voor prijs- of productinformatie en kunnen eenvoudig in hoogte worden versteld, voor flexibele inrichting.
Krachtige KoelingDe JAMIE wandkoelingen beschikken over een interne koelunit met krachtige geforceerde koeling, voor optimale koudeverdeling, met temperatuurbereik +2°C/+8°C en automatische ontdooiing. Daarnaast zorgt de digitale bediening met duidelijke temperatuurweergave op het display voor eenvoudig instellen en maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Hoogwaardige ConstructieDe CombiSteel JAMIE wandkoeling wordt standaard geleverd met 4 verstelbare plateaus, zodat er inclusief de bodem 5 niveaus beschikbaar zijn. De stevige plateaus hebben een draagkracht 100 kg/m² per niveau (gelijk verdeeld) en de bodem heeft een draagkracht 150 kg/m² (gelijk verdeeld).
Daarnaast heeft de wandkoeling een geïntegreerd nachtgordijn, wat veilige afscherming de binnenruimte biedt buiten openingstijden, en zorgen de stelpoten voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Specificaties
| Serie | CombiSteel JAMIE |
|---|---|
| Type | JAMIE 1.3 |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Bruto inhoud | 409 liter |
| Niveaus | 5 |
| Niveauformaat | D 436/360 mm |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Etaleerruimte | 1,6 m² |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C |
| Deur(en) | Nee |
| Nachtgordijn | Ja |
| Koppelbaar | Nee |
| Bediening | Digitaal |
| Thermometer | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 9,88 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 3608 kWh |
| Aansluitwaarde | 1,52 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 280 kg |
| Breedte | 1310 mm |
| Diepte | 665 mm |
| Hoogte | 1920 mm |
Bestel de CombiSteel Wandkoeling | JAMIE | Zwart | +2°C/+8°C | Geforceerd | Intern Nachtgordijn | 1310x665x1920(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7350.0035 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




