Magnetron | Rvs | 34l | 1800w | 230v | 575x530x370(h)mm
€1.179,00
€884,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 2 jun
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Magnetron | Rvs | 34l | 1800w | 230v | 575x530x370(h)mm
GRATIS VERZENDING
€1.179,00
U bespaart €294,75 (25%)
€884,25 excl. btw
€1.069,94 incl. btw
Of €356,65 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 610848 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Magnetron RVS is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit RVS (behuizing).
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 575 mm x 530 mm x 370 mm |
| Voeding | 230 V (50 Hz) |
| Aansluitwaarde | 3 kW |
| Gewicht | 33 kg |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 610848 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


