Serveerwagen | Kunststof | 3 Niveaus (785x485) | Wielen (geremd) | 1000x495x920(h)mm
€292,00
€219,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 29 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Serveerwagen | Kunststof | 3 Niveaus (785x485) | Wielen (geremd) | 1000x495x920(h)mm
GRATIS VERZENDING
€292,00
U bespaart €73,00 (25%)
€219,00 excl. btw
€264,99 incl. btw
Of €88,33 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 300055 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Serveerwagen Kunststof is voorzien van een capaciteit van Max. 120 kg. Vervaardigd uit Kunststof/Aluminium.
| Afmetingen (BxDxH) | 1000 mm x 495 mm x 920 mm |
| Capaciteit | Max. 120 kg |
| Gewicht | 15,4 kg |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 300055 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
