High Speed Oven | Flashcook | Elektrisch | 93°c/275°c | Hetelucht + Magnetron | 3kw (230v) | Touchscreen + Usb | 402x717x608(h)mm
€6.750,00
€4.387,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
High Speed Oven | Flashcook | Elektrisch | 93°c/275°c | Hetelucht + Magnetron | 3kw (230v) | Touchscreen + Usb | 402x717x608(h)mm | 3kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€6.750,00
U bespaart €2.362,50 (35%)
€4.387,50 excl. btw
€5.308,88 incl. btw
Of €1.769,63 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 512-1000 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze High Speed Oven FLASHCOOK Elektrisch is voorzien van hetelucht, magnetron, gecombineerd verhitting en is een vermogen van 3 kW. Vervaardigd uit Staal (behuizing), RVS (bakkamer).
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
- Ingebouwde timer
| Afmetingen (BxDxH) | 402 mm x 717 mm x 608 mm |
| Vermogen | 3 kW |
| Voeding | 230 V |
| Capaciteit | Ø 300 mm / 300 x 300 mm |
| Gewicht | 60,5 kg |
| Verhitting | Hetelucht, magnetron, gecombineerd |
| Type | Saro FLASHCOOK |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 512-1000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



