Verwarmd Buffet | Premium Line | Houtlook/graniet | 5x 1/1 GN | 30°c/90°c | Bain-marie | Verlichte Kap | Wielen (geremd) | 2000x880x1350(h)mm
€5.485,00
€3.565,25
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Verwarmd Buffet | Premium Line | Houtlook/graniet | 5x 1/1 GN | 30°c/90°c | Bain-marie | Verlichte Kap | Wielen (geremd) | 2000x880x1350(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.485,00
U bespaart €1.919,75 (35%)
€3.565,25 excl. btw
€4.313,95 incl. btw
Of €1.437,98 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 366-2310 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Verwarmd Buffet | Premium Line | Houtlook/graniet | 5x 1/1 GN | 30°c/90°c | Bain-marie | Verlichte Kap | Wielen (geremd) | 2000x880x1350(h)mm van Saro — professionele kwaliteit voor de horeca. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
Deze Verwarmd Buffet PREMIUM LINE Houtlook/Graniet is voorzien van een capaciteit van 5x 1/1 GN (<= H 150 mm). Vervaardigd uit Gecoat MDF, graniet, RVS AISI-304.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 2000 mm x 880 mm x 1350 mm |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Aansluitwaarde | 3 kW |
| Capaciteit | 5x 1/1 GN (<= H 150 mm) |
| Gewicht | 200 kg |
| Serie | Saro PREMIUM LINE |
| Type | SB-H 200 WALNUT |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 366-2310 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
