Dry Aging Kast | 396l | Zwart | +1°c/+25°c | Geforceerd | Vochtigheid Instelbaar | 595x710x1720(h)mm
€3.100,00
€2.015,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Dry Aging Kast | 396l | Zwart | +1°c/+25°c | Geforceerd | Vochtigheid Instelbaar | 595x710x1720(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.100,00
U bespaart €1.085,00 (35%)
€2.015,00 excl. btw
€2.438,15 incl. btw
Of €812,72 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 446-2013 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Dry Aging Kast is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit Staal (extern), ABS-kunststof (intern).
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 595 mm x 710 mm x 1720 mm |
| Voeding | 230 - 240 V |
| Aansluitwaarde | 0,17 kW |
| Gewicht | 83 kg |
| Type | Saro DA 388 GWS |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 446-2013 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Rvs Rooster Tbv 7525.0100
-25% KORTING
Combisteel
Dry Age Kast 458l
-25% KORTING
Combisteel

