Vrieswerkbank | 358l | 3 Deuren (1/1 Gn) | -10°c/-20°c | Geforceerd | 1795x700x920(h)mm
€2.165,00
€1.407,25
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vrieswerkbank | 358l | 3 Deuren (1/1 Gn) | -10°c/-20°c | Geforceerd | 1795x700x920(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.165,00
U bespaart €757,75 (35%)
€1.407,25 excl. btw
€1.702,77 incl. btw
Of €567,59 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 323-1078 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Vrieswerkbank is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit RVS.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 1795 mm x 700 mm x 890 - 950 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 0,57 kW |
| Gewicht | 136 kg |
| Type | Saro HAJO 3100 BT |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 323-1078 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


