Pizzaoven | Massimo | Elektrisch | 6x ø30cm | 50°c/500°c | 6kw (400v) | 895x1010x440(h)mm
€1.680,00
€1.092,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Pizzaoven | Massimo | Elektrisch | 6x ø30cm | 50°c/500°c | 6kw (400v) | 895x1010x440(h)mm | 6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.680,00
U bespaart €588,00 (35%)
€1.092,00 excl. btw
€1.321,32 incl. btw
Of €440,44 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 366-1020 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Pizzaoven MASSIMO Elektrisch is voorzien van elektrisch verhitting en is een vermogen van 6 kW. Vervaardigd uit RVS (behuizing), gegalvaniseerd staal (interieur), vuurvaste steen (bodem).
| Afmetingen (BxDxH) | 895 mm x 1010 mm x 440 mm |
| Vermogen | 6 kW |
| Voeding | 400 V |
| Capaciteit | 6x Ø 30 cm |
| Gewicht | 116 kg |
| Verhitting | Elektrisch |
| Serie | Saro MASSIMO |
| Type | MASSIMO 1920 |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 366-1020 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Elek. Pizzaoven Enkel 1 X 6
-25% KORTING
Combisteel

