Chocoladeverwarmer | Charly | 1/1 GN | 0°c/50°c | 1.2kw (230v) | 390x700x250(h)mm
€1.470,00
€955,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Chocoladeverwarmer | Charly | 1/1 GN | 0°c/50°c | 1.2kw (230v) | 390x700x250(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.470,00
U bespaart €514,50 (35%)
€955,50 excl. btw
€1.156,16 incl. btw
Of €385,39 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 421-2600 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Chocoladeverwarmer | Charly | 1/1 GN | 0°c/50°c | 1.2kw (230v) | 390x700x250(h)mm van Saro — professionele kwaliteit voor de horeca. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
Deze Chocoladeverwarmer CHARLY is voorzien van een capaciteit van 1/1 GN (<= H 150 mm). Vervaardigd uit RVS.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 390 mm x 700 mm x 250 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 1,2 kW |
| Capaciteit | 1/1 GN (<= H 150 mm) |
| Gewicht | 11 kg |
| Type | Saro CHARLY |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 421-2600 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

