Inductie Hokker | Evora | 1 Kookpunt | 60°c/240°c | 8kw (400v) | 500x500x380(h)mm
€1.262,00
€820,30
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Inductie Hokker | Evora | 1 Kookpunt | 60°c/240°c | 8kw (400v) | 500x500x380(h)mm | 8kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.262,00
U bespaart €441,70 (35%)
€820,30 excl. btw
€992,56 incl. btw
Of €330,85 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 360-1325 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Inductie Hokker EVORA is voorzien van inductie verhitting en is een vermogen van 8 kW. Vervaardigd uit RVS.
| Afmetingen (BxDxH) | 500 mm x 500 mm x 380 mm |
| Vermogen | 8 kW |
| Voeding | 400 V |
| Gewicht | 16,4 kg |
| Verhitting | Inductie |
| Type | Saro EVORA |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 360-1325 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
Emga
Hokker
Emga
Hokker
-25% KORTING
Combisteel
Gas Wokbrander 350x350mm 8kw
-25% KORTING
Combisteel
