Semi-professionele Bak-/grillplaat | Gegroefd Oppervlak (rvs) | 80°c/320°c | 2.2kw (400v) | 540x350x180(h)mm
€775,00
€503,75
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Semi-professionele Bak-/grillplaat | Gegroefd Oppervlak (rvs) | 80°c/320°c | 2.2kw (400v) | 540x350x180(h)mm | 2.2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€775,00
U bespaart €271,25 (35%)
€503,75 excl. btw
€609,54 incl. btw
Of €203,18 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 444-2001 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Semi-Professionele Bak-/Grillplaat Gegroefd Oppervlak (RVS) is voorzien van elektrisch verhitting en is een vermogen van 2,2 kW. De behuizing is vervaardigd uit RVS.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
- Inclusief vetopvangbak
| Afmetingen (BxDxH) | 540 mm x 350 mm x 180 mm |
| Vermogen | 2,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Verhitting | Elektrisch |
| Type | Saro HOME S |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 444-2001 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
Emga
Linnenzak 150l
Emga

