Bordenwarmer | 30 Borden | 30°c/85°c | 0.5kw (230v) | Wielen (geremd) | 350x545x638(h)mm
€490,00
€318,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bordenwarmer | 30 Borden | 30°c/85°c | 0.5kw (230v) | Wielen (geremd) | 350x545x638(h)mm | 0.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€490,00
U bespaart €171,50 (35%)
€318,50 excl. btw
€385,39 incl. btw
Of €128,46 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 443-2130 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Bordenwarmer is voorzien van geventileerd verhitting en is een vermogen van 0,5 kW. Vervaardigd uit RVS.
| Afmetingen (BxDxH) | 350 mm x 545 mm x 638 mm |
| Vermogen | 0,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Capaciteit | 30x Ø 280 mm |
| Gewicht | 15,3 kg |
| Verhitting | Geventileerd |
| Type | Saro TW 30 |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 443-2130 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
Emga
Bordenwarmkast
Emga
Bordenwarmkast
Emga
Bordenwarmkast
Emga
Bordenwarmkast
Emga
Bordenwarmkast
Emga
Bordenwarmkast
Emga
Bordenwarmkast
-25% KORTING
Combisteel
