Warmhoudplaat | Karif | 3x 1/3 GN | 30°c/85°c | 0.4kw (230v) | Incl. Gn-deksels | 657x381x167(h)mm
€176,92
€115,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Warmhoudplaat | Karif | 3x 1/3 GN | 30°c/85°c | 0.4kw (230v) | Incl. Gn-deksels | 657x381x167(h)mm | GN 1/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€176,92
U bespaart €61,92 (35%)
€115,00 excl. btw
€139,15 incl. btw
Of €46,38 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 443-2125 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Warmhoudplaat | Karif | 3x 1/3 GN | 30°c/85°c | 0.4kw (230v) | Incl. Gn-deksels | 657x381x167(h)mm van Saro — professionele kwaliteit voor de horeca. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
Deze Warmhoudplaat KARIF is voorzien van een capaciteit van 3x 1/3 GN (<= H 65 mm). Vervaardigd uit Kunststof, RVS.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 657 mm x 381 mm x 167 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 0,4 kW |
| Capaciteit | 3x 1/3 GN (<= H 65 mm) |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Type | Saro KARIF |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 443-2125 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
