Handendroger | Mistral | Aluminium | Automatisch | 1.5kw (230v) | 240x208x268(h)mm
€153,85
€100,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Handendroger | Mistral | Aluminium | Automatisch | 1.5kw (230v) | 240x208x268(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€153,85
U bespaart €53,85 (35%)
€100,00 excl. btw
€121,00 incl. btw
Of €40,33 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 298-1002 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Handendroger MISTRAL Aluminium Automatisch is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit Aluminium.
| Afmetingen (BxDxH) | 240 mm x 208 mm x 268 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 1,5 kW |
| Gewicht | 2 kg |
| Type | Saro MISTRAL |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 298-1002 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
Emga
Handendroger 1650w
Emga
Handendroger 1650w
-25% KORTING
Combisteel
Hepa Filter Voor 7270.0005
-25% KORTING
Combisteel
Hepa Filter Voor 7270.0040
-25% KORTING
Combisteel
Handendroger Hd-30
-25% KORTING
Combisteel
