Hendi Wokpan | Marble Professional | Aluminium (antiaanbaklaag)| Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | ø320x95(h)mm
€46,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Wokpan | Marble Professional | Aluminium (antiaanbaklaag)| Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | ø320x95(h)mm
OP VOORRAAD
€46,69 excl. btw
€56,49 incl. btw
Of €18,83 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 627747 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze wokpan uit de MARBLE PROFESSIONAL serie HENDI is geschikt voor alle hittebronnen en zelfs voor gebruik in ovens. Door het gebruik aluminium is de pan snel klaar voor gebruik door de uitstekende warmtegeleiding. De handgreep is gemaakt staal met een laag epoxy. De ‘Marble’ antiaanbaklaag heeft een hoge temperatuurbestendigheid (tot 260°C), welke in drie lagen wordt aangebracht en slijtbestendig is. Bovendien is de pan zeer eenvoudig te reinigen na gebruik!
Bestel de HENDI Wokpan | MARBLE PROFESSIONAL | Aluminium (Antiaanbaklaag)| Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | Ø320x95(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI MARBLE PROFESSIONAL |
|---|---|
| Soort pan | Wokpan |
| Materiaal | Aluminium, staal (steel) |
| Antiaanbaklaag | Ja |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie, oven |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Steellengte | 255 mm |
| Steel-/handgreepbevestiging | Geklonken |
| Bodemvorm | Plat |
| Bodemdiameter | 210 mm |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Gewicht | 1,76 kg |
| Diameter | 320 mm |
| Hoogte | 95 mm |
Bestel de HENDI Wokpan | MARBLE PROFESSIONAL | Aluminium (Antiaanbaklaag)| Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | Ø320x95(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 627747 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Wokpan W510f
-15% KORTING
Emga
Wok ø36cm
-15% KORTING
Emga
Wok ø24cm
-15% KORTING
Emga
Wok ø35cm
-15% KORTING
Emga
