Gastro M Werktafel | Rvs | Diepte 700 | Hoogte 850/920 | Breedte 700-2000 | Achteropstand
€519,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastro M Werktafel | Rvs | Diepte 700 | Hoogte 850/920 | Breedte 700-2000 | Achteropstand
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€519,99 excl. btw
€629,19 incl. btw
Of €209,73 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastro M |
| Artikelnummer: | GN119 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze werktafel Gastro M is volledig vervaardigd uit RVS AISI 430 en ontworpen voor intensief gebruik in professionele keukens. Het werkblad is extra verstevigd met een 18 mm gemelamineerde plaat, wat zorgt voor een stabiele en duurzame werkplek. De werktafel heeft een diepte 700 mm en is verkrijgbaar in verschillende breedtes 700 tot 2000 mm en is voorzien een achteropstand voor extra hygiëne en bescherming de wand.
De tafel is voorzien vierkante RVS-poten 40x40 mm en in hoogte verstelbare poten, waardoor de werkhoogte eenvoudig kan worden aangepast 850 tot 920 mm en de tafel stabiel geplaatst kan worden op oneffen vloeren.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en betreft één de verschillende beschikbare formaten.
Bestel de Gastro M Werktafel | RVS | Diepte 700 | Hoogte 850/920 | Breedte 700-2000 | Achteropstand eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De tafel is voorzien vierkante RVS-poten 40x40 mm en in hoogte verstelbare poten, waardoor de werkhoogte eenvoudig kan worden aangepast 850 tot 920 mm en de tafel stabiel geplaatst kan worden op oneffen vloeren.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en betreft één de verschillende beschikbare formaten.
Specificaties
| Materiaal | RVS AISI-430 |
|---|---|
| Breedte(n) | 700 - 2000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 / 920 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wielen | Optie |
| Gewicht | Ca. 18,9 kg - 41,6 kg |
Bestel de Gastro M Werktafel | RVS | Diepte 700 | Hoogte 850/920 | Breedte 700-2000 | Achteropstand eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastro M |
|---|---|
| Artikelnummer | GN119 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
