Tefcold Wandkoeling/-vriezer + Standaard | Serie Mtf | Wit | -18°c/-24°c & -1°c/+8°c | Geforceerd | Draaideuren | 2100x745x2430(h)mm
€6.506,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Wandkoeling/-vriezer + Standaard | Serie Mtf | Wit | -18°c/-24°c & -1°c/+8°c | Geforceerd | Draaideuren | 2100x745x2430(h)mm | 1980x480x947(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€6.506,00 excl. btw
€7.872,26 incl. btw
Of €2.624,09 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 41041 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De unieke SERIE MTF wandkoelingen/-vriezers Tefcold biedt koelingen op een speciale standaard, verkrijgbaar met zwarte of witte behuizing. Door deze standaard zijn de apparaten speciaal geschikt om gecombineerd te worden met een vrieskist of koelkist naar keuze, zodat voor haast elke situatie de perfecte opstelling kan worden samengesteld.
Voor een complete wandopstelling met uniforme uitstraling kan de SERIE MTF worden gecombineerd met de Tefcold SERIE SFI supermarkt koel-/vrieskisten. Qua design en afmetingen sluiten deze perfect aan en de SERIE SFI is, net zoals de SERIE MTF, ook verkrijgbaar met zwarte of witte behuizing.
Perfecte PresentatieHet grote glasoppervlak in de draaideuren zorgt voor samen met de interne LED-verlichting dat de inhoud goed zichtbaar is en direct in het oog springt. Door de speciale ruitverwarming wordt condensvorming bovendien voorkomen, zonder dat de interne temperatuur wordt beïnvloed.
De bijgesloten verstelbare roosters maken het mogelijk de inhoud flexibel en naar wens in te delen en zijn voorzien ruimte voor product- en prijsinformatie. De gladde oppervlakken de behuizing maken het apparaat daarnaast zeer geschikt voor branding en/of bestickering.
Krachtige KoelingDe SERIE MTF apparaten beschikken over krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, waarbij eenvoudig kan worden geschakeld tussen koelen (-1°C/+8°C) of vriezen (-18°C/-24°C).
Voor het schakelen tussen koelen of vriezen en het instellen de gewenste temperatuur hebben de apparaten eenvoudige digitale bediening met helder LED-display. Daarnaast zijn de koelingen ook voorzien automatische ontdooiing, maken ze gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en zijn de apparaten ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Hoogwaardig OntwerpDe solide standaard in hoogwaardig RVS zorgt dat het apparaat stevig staat en heeft telescopische poten, waardoor de hoogte het koelgedeelte naar wens is te verstellen, bijvoorbeeld om perfect aan te sluiten een Tefcold SERIE SFI supermakt koel-/vrieskist.
Verder heeft de behuizing een strakke afwerking robuust staal met zwart of witte coating en deurframes in geborsteld aluminium met praktische en stevige handgrepen. De deuren zijn bovendien zelfsluitend, wat ideaal is zelfbediening en zorgt voor minder koudeverlies, waarmee energie wordt bespaard!
Let op, de productafbeeldingen met supermarkt koel-/vrieskist zijn ter illustratie; bijpassende koel-/vrieskisten zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de Tefcold Wandkoeling/-Vriezer + Standaard | SERIE MTF | Wit | -18°C/-24°C & -1°C/+8°C | Geforceerd | Draaideuren | 2100x745x2430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Voor een complete wandopstelling met uniforme uitstraling kan de SERIE MTF worden gecombineerd met de Tefcold SERIE SFI supermarkt koel-/vrieskisten. Qua design en afmetingen sluiten deze perfect aan en de SERIE SFI is, net zoals de SERIE MTF, ook verkrijgbaar met zwarte of witte behuizing.
Perfecte PresentatieHet grote glasoppervlak in de draaideuren zorgt voor samen met de interne LED-verlichting dat de inhoud goed zichtbaar is en direct in het oog springt. Door de speciale ruitverwarming wordt condensvorming bovendien voorkomen, zonder dat de interne temperatuur wordt beïnvloed.
De bijgesloten verstelbare roosters maken het mogelijk de inhoud flexibel en naar wens in te delen en zijn voorzien ruimte voor product- en prijsinformatie. De gladde oppervlakken de behuizing maken het apparaat daarnaast zeer geschikt voor branding en/of bestickering.
Krachtige KoelingDe SERIE MTF apparaten beschikken over krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, waarbij eenvoudig kan worden geschakeld tussen koelen (-1°C/+8°C) of vriezen (-18°C/-24°C).
Voor het schakelen tussen koelen of vriezen en het instellen de gewenste temperatuur hebben de apparaten eenvoudige digitale bediening met helder LED-display. Daarnaast zijn de koelingen ook voorzien automatische ontdooiing, maken ze gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en zijn de apparaten ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Hoogwaardig OntwerpDe solide standaard in hoogwaardig RVS zorgt dat het apparaat stevig staat en heeft telescopische poten, waardoor de hoogte het koelgedeelte naar wens is te verstellen, bijvoorbeeld om perfect aan te sluiten een Tefcold SERIE SFI supermakt koel-/vrieskist.
Verder heeft de behuizing een strakke afwerking robuust staal met zwart of witte coating en deurframes in geborsteld aluminium met praktische en stevige handgrepen. De deuren zijn bovendien zelfsluitend, wat ideaal is zelfbediening en zorgt voor minder koudeverlies, waarmee energie wordt bespaard!
Let op, de productafbeeldingen met supermarkt koel-/vrieskist zijn ter illustratie; bijpassende koel-/vrieskisten zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie | Tefcold SERIE MTF |
|---|---|
| Type | MTF210 |
| Materiaal | Staal (extern/intern), aluminium (deurframes), RVS (standaard) |
| Kleur / afwerking | Wit (extern/intern), geborsteld (deurframes) |
| Bruto inhoud | 893 liter |
| Binnenafmetingen | B 1980 x D 480 x H 947 mm |
| Niveaus | 3 |
| Etaleerruimte | 1,44 m² |
| Temperatuurbereik | -18°C / -24°C of -1°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (145 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Deur(en) | 3 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Bediening | Digitaal |
| Thermometer | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 58 dB(A) |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 16,35 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 5971 kWh |
| Aansluitwaarde | 1,04 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 288 kg |
| Breedte | 2100 mm |
| Diepte | 745 mm |
| Hoogte | 2430 mm |
Bestel de Tefcold Wandkoeling/-Vriezer + Standaard | SERIE MTF | Wit | -18°C/-24°C & -1°C/+8°C | Geforceerd | Draaideuren | 2100x745x2430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 41041 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


