Combisteel Wandkoeling | Maikel | Zwart | -1°c/+5°c | Geforceerd | Schuifdeuren | Wielen | 1310x740x1500(h)mm
€4.885,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Wandkoeling | Maikel | Zwart | -1°c/+5°c | Geforceerd | Schuifdeuren | Wielen | 1310x740x1500(h)mm | 1250x355x930(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.885,00 excl. btw
€5.910,85 incl. btw
Of €1.970,28 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7080.0030 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (7 stuks) |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De MAIKEL wandkoelingen CombiSteel bieden een moderne en efficiënte oplossing voor het presenteren gekoelde producten in supermarkten, horeca en retail. De zwarte afwerking geeft de koeling een strakke, professionele uitstraling, terwijl de ruime opzet met schuifdeuren zorgt voor een overzichtelijke presentatie en gemakkelijke toegang voor dagelijks gebruik. En de energiezuinige LED-verlichting zorgt daarbij voor een heldere en aantrekkelijke productpresentatie.
Optimale KoelingDankzij de krachtige geforceerde koeling blijft de temperatuur gelijkmatig verdeeld binnen de gehele koeling, wat essentieel is voor het behoud kwaliteit en versheid. En met een temperatuurbereik -1°C/+5°C is de wandkoeling geschikt voor uiteenlopende gekoelde producten. Bovendien zorgt het systeem voor snel temperatuurherstel na het openen de deuren, zodat je producten altijd onder de juiste omstandigheden bewaard blijven. En automatische ontdooiing vermindert de onderhoudsbehoefte en draagt aan constante prestaties.
Efficiënt & VerantwoordDe MAIKEL wandkoeling is ontworpen met het oog op efficiënt en verantwoord functioneren. De digitale bediening met duidelijk display maakt het eenvoudig om de temperatuur in te stellen en te monitoren. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is de wandkoeling geclassificeerd onder energielable B, een zéér zuinige categorie.
Robuuste ConstructieDe robuuste behuizing zwart gepoedercoat staal en het interieur zwart aluminium, met vier verstelbare niveaus, zorgen voor een luxe uitstraling en flexibele indeling. En met een draagkracht tot 160 kg per niveau is de koeling geschikt voor intensief gebruik en zwaardere producten. Bovendien maakt het relatief lage geluidsniveau circa 45 dB(A), de combinatie wielen en stelpoten en de keuze uit meerdere breedtematen deze wandkoeling een ideale keuze binnen elke professionele omgeving.
Bestel de CombiSteel Wandkoeling | MAIKEL | Zwart | -1°C/+5°C | Geforceerd | Schuifdeuren | Wielen | 1310x740x1500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimale KoelingDankzij de krachtige geforceerde koeling blijft de temperatuur gelijkmatig verdeeld binnen de gehele koeling, wat essentieel is voor het behoud kwaliteit en versheid. En met een temperatuurbereik -1°C/+5°C is de wandkoeling geschikt voor uiteenlopende gekoelde producten. Bovendien zorgt het systeem voor snel temperatuurherstel na het openen de deuren, zodat je producten altijd onder de juiste omstandigheden bewaard blijven. En automatische ontdooiing vermindert de onderhoudsbehoefte en draagt aan constante prestaties.
Efficiënt & VerantwoordDe MAIKEL wandkoeling is ontworpen met het oog op efficiënt en verantwoord functioneren. De digitale bediening met duidelijk display maakt het eenvoudig om de temperatuur in te stellen en te monitoren. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is de wandkoeling geclassificeerd onder energielable B, een zéér zuinige categorie.
Robuuste ConstructieDe robuuste behuizing zwart gepoedercoat staal en het interieur zwart aluminium, met vier verstelbare niveaus, zorgen voor een luxe uitstraling en flexibele indeling. En met een draagkracht tot 160 kg per niveau is de koeling geschikt voor intensief gebruik en zwaardere producten. Bovendien maakt het relatief lage geluidsniveau circa 45 dB(A), de combinatie wielen en stelpoten en de keuze uit meerdere breedtematen deze wandkoeling een ideale keuze binnen elke professionele omgeving.
Specificaties
| Serie | CombiSteel MAIKEL |
|---|---|
| Type | MAIKEL 1.3 |
| Kleur / afwerking | Zwart (RAL 9005) |
| Bruto inhoud | 310 liter |
| Binnenafmetingen | B 1250 x D 355 x H 930 mm |
| Niveaus | 4 |
| Niveauformaat | B 1250 x D 355 / 300 / 250 / 200 mm |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Etaleerruimte | 1,63 m² |
| Temperatuurbereik | -1°C / +5°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (150 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Schuifdeuren |
| Koppelbaar | Nee |
| Bediening | Digitaal |
| Thermometer | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 45 dB(A) |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 5,96 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 2175 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,75 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 205 kg |
| Breedte | 1310 mm |
| Diepte | 740 mm |
| Hoogte | 1500 mm |
Bestel de CombiSteel Wandkoeling | MAIKEL | Zwart | -1°C/+5°C | Geforceerd | Schuifdeuren | Wielen | 1310x740x1500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7080.0030 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


