Buffalo Wafelijzer | Enkel | Belgische Wafels (ø180mm) | 50°c/250°c | 1kw (230v) | Timer | 240x290x198(h)mm
€240,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Wafelijzer | Enkel | Belgische Wafels (ø180mm) | 50°c/250°c | 1kw (230v) | Timer | 240x290x198(h)mm | 1kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€240,00 excl. btw
€290,40 incl. btw
Of €96,80 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | HS985 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Bak heerlijke, knapperige Belgische wafels met hoge winstmarge met de ronde wafelmaker Buffalo. Ontworpen voor prestaties en betrouwbaarheid is deze wafelmaker ideaal voor drukke lunch- en dessertdiensten in veeleisende commerciële keukens.
De stevige RVS behuizing en de gecoate gegoten aluminium platen maken het apparaat duurzaam en eenvoudig schoon te houden. Dankzij de onafhankelijke temperatuur- en timerinstellingen kun je moeiteloos tot 30 wafels per uur bereiden.
Voor extra gebruiksgemak beschikt de Buffalo ronde wafelmaker over een slim kanaal rondom de bakplaat, zodat overtollig beslag eenvoudig te verwijderen is. Een uitstekende keuze voor drukke professionele keukens.
Bestel de Buffalo Wafelijzer | Enkel | Belgische Wafels (Ø180mm) | 50°C/250°C | 1kW (230V) | Timer | 240x290x198(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De stevige RVS behuizing en de gecoate gegoten aluminium platen maken het apparaat duurzaam en eenvoudig schoon te houden. Dankzij de onafhankelijke temperatuur- en timerinstellingen kun je moeiteloos tot 30 wafels per uur bereiden.
Voor extra gebruiksgemak beschikt de Buffalo ronde wafelmaker over een slim kanaal rondom de bakplaat, zodat overtollig beslag eenvoudig te verwijderen is. Een uitstekende keuze voor drukke professionele keukens.
Specificaties
| Uitvoering | Enkel |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Wafeltype/-vorm | Belgisch |
| Wafelmaat | Ø 180 mm |
| Draaibaar | Nee |
| Verwisselbare wafelvormen | Nee |
| Materiaal/afwerking platen | Aluminium (antikleefcoating) |
| Temperatuurbereik | 50°C / 250°C |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Vermogen | 1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 5,1 kg |
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 290 mm |
| Hoogte | 198 mm |
Bestel de Buffalo Wafelijzer | Enkel | Belgische Wafels (Ø180mm) | 50°C/250°C | 1kW (230V) | Timer | 240x290x198(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | HS985 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


