Hendi Vleesvork | Kitchenline | Rvs | Zwart | Lengte 290mm
€14,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Vleesvork | Kitchenline | Rvs | Zwart | Lengte 290mm
OP VOORRAAD
€14,69 excl. btw
€17,77 incl. btw
Of €5,92 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 781364 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze vleesvork uit de KitchenLine HENDI ligt lekker in de hand en heeft lange, vierkante tanden voor meer grip, perfect voor het snijden vlees. De vork heeft een naadloze overgang de tanden naar de polyoxymethyleen handgreep, wat zorgt voor extra hygiëne en gemakkelijke reiniging. Gemaakt hoogwaardig RVS, blijft deze vork langdurig in goede conditie, ideaal voor dagelijks professioneel gebruik.
Bestel de HENDI Vleesvork | KitchenLine | RVS | Zwart | Lengte 290mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Type | Vleesvork |
| Lemmet | RVS (chroom molybdeen staal) |
| Lemmetlengte | 175 mm |
| Heft | Kunststof (polyoxymethyleen) |
| Heftlengte | 115 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 290 mm |
Bestel de HENDI Vleesvork | KitchenLine | RVS | Zwart | Lengte 290mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 781364 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
