Hendi Vleesvork | Profiline | Rvs | Zwart | Lengte 285mm
€33,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Vleesvork | Profiline | Rvs | Zwart | Lengte 285mm
OP VOORRAAD
€33,69 excl. btw
€40,76 incl. btw
Of €13,59 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 844229 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze vleesvork uit de ProfiLine HENDI is nauwkeurig gesmeed uit één stuk koolstofrijk Duits RVS, een speciale chroom molybdeen vanadium legering (X50CrMoV15) voor duurzaamheid en sterkte. Dit is de hoogste kwaliteit chirurgisch staal dat beschikbaar is op de markt. Het ergonomische handvat biedt balans, veiligheid en controle, ideaal voor professioneel gebruik.
Bestel de HENDI Vleesvork | ProfiLine | RVS | Zwart | Lengte 285mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Type | Vleesvork |
| Lemmet | RVS (chroom molybdeen vanadium staal) |
| Lemmetlengte | 150 mm |
| Heft | Kunststof (polyoxymethyleen) |
| Heftlengte | 135 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 285 mm |
Bestel de HENDI Vleesvork | ProfiLine | RVS | Zwart | Lengte 285mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 844229 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
