Hendi Vleesvermalser | Profiline | Kunststof | Rood | 150x42x118(h)mm
€34,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Vleesvermalser | Profiline | Kunststof | Rood | 150x42x118(h)mm
OP VOORRAAD
€34,99 excl. btw
€42,34 incl. btw
Of €14,11 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 843451 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze moderne en effectieve vleesvermalser uit de ProfiLine HENDI is ontworpen om de structuur vlees te verbeteren. De 51 verticaal geplaatste messen hoogwaardig RVS verkorten de spiervezels, waardoor het vlees malser, zachter en gelijkmatiger wordt. Ideaal voor het tegelijk verzachten en platmaken vlees.
Dankzij de fijne perforaties dringen marinades en sauzen sneller door, wat de marineertijd tot wel 25% verkort. De zachte veren zorgen voor een lichte bediening en een professioneel resultaat. De behuizing is gemaakt duurzaam kunststof (ABS) en is ontworpen voor intensief gebruik in zowel de horeca als thuiskeukens.
Bestel de HENDI Vleesvermalser | ProfiLine | Kunststof | Rood | 150x42x118(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dankzij de fijne perforaties dringen marinades en sauzen sneller door, wat de marineertijd tot wel 25% verkort. De zachte veren zorgen voor een lichte bediening en een professioneel resultaat. De behuizing is gemaakt duurzaam kunststof (ABS) en is ontworpen voor intensief gebruik in zowel de horeca als thuiskeukens.
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (ABS) |
| Kleur / afwerking | Rood |
| Gewicht | 0,22 kg |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 42 mm |
| Hoogte | 118 mm |
Bestel de HENDI Vleesvermalser | ProfiLine | Kunststof | Rood | 150x42x118(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 843451 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


