Caterchef Vleessnijmachine ø300mm | 300w | Met Meer Ruimte Tussen Het Mes en de Motor | 495x610x425(h)mm
€1.610,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Vleessnijmachine ø300mm | 300w | Met Meer Ruimte Tussen Het Mes en de Motor | 495x610x425(h)mm | 495x610x425(h)mm | Aluminium
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.610,00 excl. btw
€1.948,10 incl. btw
Of €649,37 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 680430 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Schuin, basis gegoten aluminium, mes beschermplaat en dikte/glijplaat voorzien Teflon coating, carbon staal extra gehard holgeslepen mes, traploos instelbare snijdikte 0-12mm, ingebouwd slijpapparaat, extra zware motor, meer ruimte tussen het mes en de motor, slede is eenvoudig kantelbaar.
Bediening: manueel
Snijdikte: 15 mm
Soort aandrijving: v-snaar
Snijdiameter maximaal: 210,00 mm
Snijmes slijper: Ja
Accessoire uitwisselbaar: Nee
Traploos regelbaar: Ja
Met hoofdschakelaar: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie; 50Hz
Vermogen (elektrisch) 180W
Gewicht netto: 24 kg
Materiaal: aluminium
Afmeting: 495x610x425(h)mm
Bestel de CaterChef Vleessnijmachine Ø300mm | 300W | Met meer ruimte tussen het mes en de motor | 495x610x425(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bediening: manueel
Snijdikte: 15 mm
Soort aandrijving: v-snaar
Snijdiameter maximaal: 210,00 mm
Snijmes slijper: Ja
Accessoire uitwisselbaar: Nee
Traploos regelbaar: Ja
Met hoofdschakelaar: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie; 50Hz
Vermogen (elektrisch) 180W
Gewicht netto: 24 kg
Materiaal: aluminium
Afmeting: 495x610x425(h)mm
Specificaties
| Breedte | 495mm |
|---|---|
| Diepte | 610mm |
| Hoogte | 425mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 300 |
| Gewicht | 24kg |
Bestel de CaterChef Vleessnijmachine Ø300mm | 300W | Met meer ruimte tussen het mes en de motor | 495x610x425(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 680430 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
