Tefcold Vatenkoeler | Serie Ckc | Zwart | 8x 20l/2x 50l (keg) | +2°c/+10°c | Geforceerd | 1350x590x860(h)mm
€1.639,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Vatenkoeler | Serie Ckc | Zwart | 8x 20l/2x 50l (keg) | +2°c/+10°c | Geforceerd | 1350x590x860(h)mm | 990x500x730(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.639,00 excl. btw
€1.983,19 incl. btw
Of €661,06 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 15879 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De professionele SERIE CKC vaten-/fustkoelers Tefcold zijn beschikbaar in diverse formaten met capaciteit voor 20 en 50 liter standaardformaat vaten en fusts (KEG's).
Hoogwaardig OntwerpDe koelers zijn uitgevoerd in robuuste stalen behuizing met hoogwaardige zwarte coating, waarbij het interieur is uitgevoerd in spiegelend gepolijst RVS. De zelfsluitende deur zorgt dat er zo min mogelijk koude lucht kan ontsnappen, voor extra energiebesparing, en door de stelvoeten is het apparaat stabieler neer te zetten, ook op enigszins ongelijke ondergrond.
Krachtige KoelingHet apparaat heeft krachtige geforceerde koeling, voor een optimaal gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display.
Zuinig & VerantwoordDe Tefcold SERIE CKC vatenkoelers zijn geclassificeerd onder energielabel B, een zéér zuinige categorie, en maken gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a!
Bestel de Tefcold Vatenkoeler | SERIE CKC | Zwart | 8x 20L/2x 50L (KEG) | +2°C/+10°C | Geforceerd | 1350x590x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Hoogwaardig OntwerpDe koelers zijn uitgevoerd in robuuste stalen behuizing met hoogwaardige zwarte coating, waarbij het interieur is uitgevoerd in spiegelend gepolijst RVS. De zelfsluitende deur zorgt dat er zo min mogelijk koude lucht kan ontsnappen, voor extra energiebesparing, en door de stelvoeten is het apparaat stabieler neer te zetten, ook op enigszins ongelijke ondergrond.
Krachtige KoelingHet apparaat heeft krachtige geforceerde koeling, voor een optimaal gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display.
Zuinig & VerantwoordDe Tefcold SERIE CKC vatenkoelers zijn geclassificeerd onder energielabel B, een zéér zuinige categorie, en maken gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a!
Specificaties
| Serie | Tefcold SERIE CKC |
|---|---|
| Type | CKC8 |
| Bruto inhoud | 362 liter |
| Binnenafmetingen | B 990 x D 500 x H 730 mm |
| Capaciteit | 8x 20 liter (KEG) / 2x 50 liter (KEG) |
| Materiaal | Staal (extern), RVS AISI-430 (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern), glanzend (intern) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (95 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 45 dB(A) |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,52 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 920 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 34 |
| Aansluitwaarde | 0,25 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 91 kg |
| Breedte | 1350 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 860 mm |
Bestel de Tefcold Vatenkoeler | SERIE CKC | Zwart | 8x 20L/2x 50L (KEG) | +2°C/+10°C | Geforceerd | 1350x590x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 15879 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


