Arktic by Hendi Sushivitrine | Wit/zwart | 5x 1/3 GN | 0°c/+6°c | Statisch | Compressor Rechts | 1307x450x330(h)mm
€798,50
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Sushivitrine | Wit/zwart | 5x 1/3 GN | 0°c/+6°c | Statisch | Compressor Rechts | 1307x450x330(h)mm | GN 1/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€798,50 excl. btw
€966,19 incl. btw
Of €322,06 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 233757 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele sushivitrine Arktic by HENDI is uitgevoerd in hoogwaardig witgelakt RVS en heeft ruimte voor 5 bakken in 1/3 GN-formaat (los verkrijgbaar). De interne LED-verlichting en het grote glasoppervlak zorgen daarbij dat de inhoud optimaal wordt geëtaleerd.
Optimaal GebruiksgemakDe compressor bevindt zich rechts (gezien vanaf de klantzijde) en er is toegang tot de koelruimte praktische schuifdeuren aan de bedieningskant én het gebogen glaspaneel aan de voorkant.
Ook heeft het apparaat een verlicht paneel naast de koelruimte, waar bijvoorbeeld product- of prijsinformatie kan worden geplaatst.
Verantwoorde KoelingDe sushivitrine beschikt over efficiënte statische koeling met een temperatuurbereik +3°C/+7°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Bovendien is het apparaat voorzien energielabel B, een zéér zuinige categorie, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Bestel de Arktic by HENDI Sushivitrine | Wit/Zwart | 5x 1/3 GN | 0°C/+6°C | Statisch | Compressor Rechts | 1307x450x330(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimaal GebruiksgemakDe compressor bevindt zich rechts (gezien vanaf de klantzijde) en er is toegang tot de koelruimte praktische schuifdeuren aan de bedieningskant én het gebogen glaspaneel aan de voorkant.
Ook heeft het apparaat een verlicht paneel naast de koelruimte, waar bijvoorbeeld product- of prijsinformatie kan worden geplaatst.
Verantwoorde KoelingDe sushivitrine beschikt over efficiënte statische koeling met een temperatuurbereik +3°C/+7°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Bovendien is het apparaat voorzien energielabel B, een zéér zuinige categorie, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Specificaties
| Capaciteit | 5x 1/3 GN |
|---|---|
| Materiaal | Gelakt RVS / gehard dubbelglas |
| Kleur / afwerking | Zwart / wit |
| Temperatuurbereik | +3°C / +7°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,69 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 616 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,16 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 35,7 kg |
| Breedte | 1307 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 330 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Sushivitrine | Wit/Zwart | 5x 1/3 GN | 0°C/+6°C | Statisch | Compressor Rechts | 1307x450x330(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 233757 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


