Husky Vrieskast | 771l | Wit/rvs | -15°c/-20°c | Geforceerd | Draaideuren | 1200x719x1985(h)mm
€4.999,00
€4.249,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Husky Vrieskast | 771l | Wit/rvs | -15°c/-20°c | Geforceerd | Draaideuren | 1200x719x1985(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.999,00
U bespaart €749,85 (15%)
€4.249,15 excl. btw
€5.141,47 incl. btw
Of €1.713,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Husky |
| Artikelnummer: | C10PRO |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze vriezer is een essentiële aanvulling voor elke winkel of horecagelegenheid. Met een capaciteit 771 liter is de glasdeur diepvries Husky de ideale oplossing voor elke commerciële omgeving. Het krachtige koelsysteem biedt een bereik -15°C / -20°C met een elektronische temperatuurregeling met LED-display waardoor je het apparaat eenvoudig op de gewenste temperatuur kunt instellen. Een LED-verlichtingssysteem over de volledige lengte (met aan/uit-schakelaar) en de eenvoudige, aanpasbare plankenindeling biedt zicht en flexibiliteit. De glazen deuren met driedubbel glas biedt superieure isolatie die je helpt energie te besparen.
Bestel de Husky Vrieskast | 771L | Wit/RVS | -15°C/-20°C | Geforceerd | Draaideuren | 1200x719x1985(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Husky F10PRO-H-WE-NLHU |
|---|---|
| Bruto inhoud | 771 liter |
| Kleur / afwerking | Wit (behuizing), geborsteld (deuren) |
| Temperatuurbereik | -15°C / -20°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290a (75 g) |
| Klimaatklasse | ST |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 38°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 8 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Slot | Ja |
| Energielabel | G |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 31,68 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 11562 kWh |
| Aansluitwaarde | 1,38 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 226 kg |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 719 mm |
| Hoogte | 1985 mm |
Bestel de Husky Vrieskast | 771L | Wit/RVS | -15°C/-20°C | Geforceerd | Draaideuren | 1200x719x1985(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Husky |
|---|---|
| Artikelnummer | C10PRO |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


