Arktic by Hendi Sushivitrine | Zwart | 4x 1/3 GN | 0°c/+12°c | Statisch | 1 Niveau | 1177x426x296(h)mm
€750,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Sushivitrine | Zwart | 4x 1/3 GN | 0°c/+12°c | Statisch | 1 Niveau | 1177x426x296(h)mm | GN 1/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€750,00 excl. btw
€907,50 incl. btw
Of €302,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 274071 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze strakke Arktic by HENDI sushivitrine is ideaal voor het aantrekkelijk presenteren en tegelijkertijd optimaal conserveren sushi, verse vis en andere gekoelde producten. De zwarte behuizing zorgt voor een luxe uitstraling en de displayruimte is ontworpen voor standaard 1/3 GN-bakken, zodat de producten overzichtelijk en efficiënt gepresenteerd kunnen worden.
Optimale PresentatieHet grote glasoppervlak en de interne LED-verlichting zorgen dat de geëtaleerde producten goed zichtbaar zijn en direct in het oog springen. En de vitrine wordt geleverd inclusief een complete set perfect passende GN-bakken.
Efficiënte KoelingDe sushivitrine is uitgevoerd met statische koeling met verdamper in de displayruimte en eenvoudig digitaal instelbaar temperatuurbereik 0°C/+12°C. Daarnaast beschikt het apparaat over praktische automatische ontdooiing en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Zuinig & VerantwoordDe vitrine is voorzien energielabel B, een zuinige categorie, en maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel, voor een koelsysteem dat zowel efficiënt als verantwoord is.
Praktische ConstructieDe behuizing is uitgevoerd in een combinatie hoogwaardig RVS en robuust kunststof met gehard glas. Voor eenvoudige toegang tot de displayruimte is de bedieningskant voorzien handige schuifdeuren met grote handgrepen. Dit zorgt voor extra makkelijk bedienen klanten, terwijl koudeverlies wordt beperkt door de vitrine tussendoor gesloten te kunnen houden.
Bestel de Arktic by HENDI Sushivitrine | Zwart | 4x 1/3 GN | 0°C/+12°C | Statisch | 1 Niveau | 1177x426x296(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimale PresentatieHet grote glasoppervlak en de interne LED-verlichting zorgen dat de geëtaleerde producten goed zichtbaar zijn en direct in het oog springen. En de vitrine wordt geleverd inclusief een complete set perfect passende GN-bakken.
Efficiënte KoelingDe sushivitrine is uitgevoerd met statische koeling met verdamper in de displayruimte en eenvoudig digitaal instelbaar temperatuurbereik 0°C/+12°C. Daarnaast beschikt het apparaat over praktische automatische ontdooiing en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Zuinig & VerantwoordDe vitrine is voorzien energielabel B, een zuinige categorie, en maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel, voor een koelsysteem dat zowel efficiënt als verantwoord is.
Praktische ConstructieDe behuizing is uitgevoerd in een combinatie hoogwaardig RVS en robuust kunststof met gehard glas. Voor eenvoudige toegang tot de displayruimte is de bedieningskant voorzien handige schuifdeuren met grote handgrepen. Dit zorgt voor extra makkelijk bedienen klanten, terwijl koudeverlies wordt beperkt door de vitrine tussendoor gesloten te kunnen houden.
Specificaties
| Materiaal | Gehard glas, kunststof (ABS), RVS 18/0 |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Niveaus | 1 |
| Niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Etaleerruimte | 4x 1/3 GN (≤ H 40 mm) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +12°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Koelunitlocatie (bedieningskant) | Links |
| Voorruit | Gesloten |
| Voorruitvorm | Gebogen |
| Bedieningskant | Schuifdeuren |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Bijgesloten | 4x 1/3 GN-bak (H 40 mm) |
| Energielabel | B |
| Aansluitwaarde | 0,19 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 33,6 kg |
| Breedte | 1177 mm |
| Diepte | 426 mm |
| Hoogte | 296 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Sushivitrine | Zwart | 4x 1/3 GN | 0°C/+12°C | Statisch | 1 Niveau | 1177x426x296(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 274071 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


