Vogue Sauteuse | Rvs/aluminium | 1.8l | Div. Warmtebronnen | ø200x69(h)mm
€22,59
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vogue Sauteuse | Rvs/aluminium | 1.8l | Div. Warmtebronnen | ø200x69(h)mm
OP VOORRAAD
€22,59 excl. btw
€27,33 incl. btw
Of €9,11 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Vogue |
| Artikelnummer: | M947 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Professionele sauteerpan Vogue, een populaire keuze voor de professionele keuken. Gemaakt sterk 18/10 RVS met een aluminium bodem. Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie. Voorzien gelast, koelblijvend handvat met handig ophangoog.
Bestel de Vogue Sauteuse | RVS/Aluminium | 1.8L | Div. Warmtebronnen | Ø200x69(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Sauteuse |
|---|---|
| Materiaal | RVS 18/10, aluminium |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie |
| Bruto inhoud | 1,8 liter |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Steel-/handgreepbevestiging | Gelast |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 0,76 kg |
| Diameter | 200 mm |
| Hoogte | 69 mm |
Bestel de Vogue Sauteuse | RVS/Aluminium | 1.8L | Div. Warmtebronnen | Ø200x69(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Vogue |
|---|---|
| Artikelnummer | M947 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


