Mastro Standenregelaar | Met Gasventiel | 2 Snelheden | Max. 4kw | 400v | 245x170x200(h)mm
€940,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Standenregelaar | Met Gasventiel | 2 Snelheden | Max. 4kw | 400v | 245x170x200(h)mm | 4kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€940,00 excl. btw
€1.137,40 incl. btw
Of €379,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | RVVG2445 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Toerentalregelaar met gasventiel, 2 snelheden, 400 V, max 4 kW, met lichtschakelaar
Bestel de Mastro Standenregelaar | Met Gasventiel | 2 Snelheden | Max. 4kW | 400V | 245x170x200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Aansluitwaarde | Max. 4.0 kW |
|---|---|
| Voeding | 400 V |
| Gewicht | 2 kg |
| Breedte | 245 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Hoogte | 200 mm |
Bestel de Mastro Standenregelaar | Met Gasventiel | 2 Snelheden | Max. 4kW | 400V | 245x170x200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | RVVG2445 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
