Hendi Slagroomapparaat | Thermo Whipper | Rvs | 0.5l | 3 Spuitmonden | Dubbelwandig | ø95x275(h)mm
€82,50
€61,88
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Slagroomapparaat | Thermo Whipper | Rvs | 0.5l | 3 Spuitmonden | Dubbelwandig | ø95x275(h)mm
OP VOORRAAD
€82,50
U bespaart €20,63 (25%)
€61,88 excl. btw
€74,87 incl. btw
Of €24,96 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 588697 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het hoogwaardige professionele THERMO WHIPPER slagroomapparaat HENDI is uitgevoerd in robuust RVS met zwarte antislip-siliconenring. Het apparaat heeft een bruto inhoud 0,5 liter en is geschikt voor zowel slagroom als andere koude én warme sauzen. Dit maakt de THERMO WHIPPER ideaal voor het garneren zowel cappuccino, koffie, shakes en ijs als het opmaken diverse warme gerechten.
Het slagroomapparaat maakt heerlijke slagroom, mousses, desserts, koude en warme schuimen en sauzen in een handomdraai, en door de perfecte sluiting en dubbelwandige behuizing blijft de inhoud ongekend lang op de perfecte temperatuur. Bovendien wordt de HENDI THERMO WHIPPER geleverd met 3 verschillende premium RVS mondstukken en een reinigingsborstel, voor optimaal gebruiksgemak!
Let op, het slagroomapparaat wordt geleverd zonder slagroompatronen; geschikte HENDI slagroompatronen zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de HENDI Slagroomapparaat | THERMO WHIPPER | RVS | 0.5L | 3 Spuitmonden | Dubbelwandig | Ø95x275(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het slagroomapparaat maakt heerlijke slagroom, mousses, desserts, koude en warme schuimen en sauzen in een handomdraai, en door de perfecte sluiting en dubbelwandige behuizing blijft de inhoud ongekend lang op de perfecte temperatuur. Bovendien wordt de HENDI THERMO WHIPPER geleverd met 3 verschillende premium RVS mondstukken en een reinigingsborstel, voor optimaal gebruiksgemak!
Let op, het slagroomapparaat wordt geleverd zonder slagroompatronen; geschikte HENDI slagroompatronen zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Type | HENDI THERMO WHIPPER |
|---|---|
| Bruto inhoud | 0,5 liter |
| Spuitsysteem | Slagroompatronen (N₂O) |
| Magnetronbestendig | Nee |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Isolatie | Dubbelwandig |
| Materiaal | Siliconen, kunststof (ABS), RVS |
| Bijgesloten | 3 mondstukken (RVS), reinigingsborstel |
| Gewicht | 1,18 kg |
| Diameter | 95 mm |
| Hoogte | 275 mm |
Bestel de HENDI Slagroomapparaat | THERMO WHIPPER | RVS | 0.5L | 3 Spuitmonden | Dubbelwandig | Ø95x275(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 588697 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-15% KORTING
Emga


