Hendi Slagroomapparaat | Profiline | Rvs | 0.5l | 3 Spuitmonden | ø85x235(h)mm
€67,50
€50,63
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Slagroomapparaat | Profiline | Rvs | 0.5l | 3 Spuitmonden | ø85x235(h)mm
OP VOORRAAD
€67,50
U bespaart €16,88 (25%)
€50,63 excl. btw
€61,26 incl. btw
Of €20,42 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 588017 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit hoogwaardige professionele slagroomapparaat uit de ProfiLine HENDI is uitgevoerd in robuust RVS. Het apparaat heeft een bruto inhoud 0,5 liter en is ideaal voor het garneren cappuccino, koffie, shakes en ijs.
Het slagroomapparaat maakt heerlijke slagroom, mousses, desserts, koude schuimen en sauzen in een handomdraai, waarbij het ook geschikt is voor warme sauzen tot maar liefst 70°C, en door de perfecte sluiting blijft de inhoud tot 14 dagen vers in de koelkast.
Het apparaat wordt geleverd met 3 verschillende premium RVS mondstukken en een reinigingsborstel, voor optimaal gebruiksgemak, en bovendien is een aanvullend set decoratiespuitmonden - voor decoratie, vulling, injecties en marineren - apart verkrijgbaar!
Let op, het slagroomapparaat wordt geleverd zonder slagroompatronen, deze zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de HENDI Slagroomapparaat | ProfiLine | RVS | 0.5L | 3 Spuitmonden | Ø85x235(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het slagroomapparaat maakt heerlijke slagroom, mousses, desserts, koude schuimen en sauzen in een handomdraai, waarbij het ook geschikt is voor warme sauzen tot maar liefst 70°C, en door de perfecte sluiting blijft de inhoud tot 14 dagen vers in de koelkast.
Het apparaat wordt geleverd met 3 verschillende premium RVS mondstukken en een reinigingsborstel, voor optimaal gebruiksgemak, en bovendien is een aanvullend set decoratiespuitmonden - voor decoratie, vulling, injecties en marineren - apart verkrijgbaar!
Let op, het slagroomapparaat wordt geleverd zonder slagroompatronen, deze zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Bruto inhoud | 0,5 liter |
| Spuitsysteem | Slagroompatronen (N₂O) |
| Temperatuurbestendig | 0°C / +70°C |
| Magnetronbestendig | Nee |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Bijgesloten | 3 mondstukken (RVS), reinigingsborstel |
| Gewicht | 0,95 kg |
| Diameter | 85 mm |
| Hoogte | 235 mm |
Bestel de HENDI Slagroomapparaat | ProfiLine | RVS | 0.5L | 3 Spuitmonden | Ø85x235(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 588017 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-15% KORTING
Emga


