Hendi Slagroomapparaat | Kitchenline | Aluminium | Wit | 0.25l | 3 Spuitmonden | ø80x200(h)mm
€38,89
€29,17
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Slagroomapparaat | Kitchenline | Aluminium | Wit | 0.25l | 3 Spuitmonden | ø80x200(h)mm
OP VOORRAAD
€38,89
U bespaart €9,72 (25%)
€29,17 excl. btw
€35,29 incl. btw
Of €11,76 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 588031 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit zeer compacte professionele slagroomapparaat uit de KitchenLine HENDI is uitgevoerd in stevig aluminium met witte afwerking. Het apparaat heeft een bruto inhoud 0,25 liter en is ideaal voor het garneren de heerlijkste desserts en warme dranken. Bovendien wordt het slagroomapparaat geleverd met 3 verschillende kunststof mondstukken en een reinigingsborstel, voor optimaal gebruiksgemak!
Let op, het slagroomapparaat wordt geleverd zonder slagroompatronen, deze zijn apart verkrijgbaar. Illustrerende afbeeldingen kunnen uitvoeringen in afwijkend formaat zijn.
Bestel de HENDI Slagroomapparaat | KitchenLine | Aluminium | Wit | 0.25L | 3 Spuitmonden | Ø80x200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, het slagroomapparaat wordt geleverd zonder slagroompatronen, deze zijn apart verkrijgbaar. Illustrerende afbeeldingen kunnen uitvoeringen in afwijkend formaat zijn.
Specificaties
| Serie | HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Bruto inhoud | 0,25 liter |
| Spuitsysteem | Slagroompatronen (N₂O) |
| Temperatuurbestendig | +4°C / +7°C |
| Magnetronbestendig | Nee |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Materiaal | Aluminium |
| Bijgesloten | 3 mondstukken (kunststof), reinigingsborstel |
| Gewicht | 0,57 kg |
| Diameter | 80 mm |
| Hoogte | 200 mm |
Bestel de HENDI Slagroomapparaat | KitchenLine | Aluminium | Wit | 0.25L | 3 Spuitmonden | Ø80x200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 588031 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-15% KORTING
Emga


