Hendi Slagroomapparaat | Aluminium | Div. Kleuren | 0.5l | 3 Spuitmonden | ø80x260(h)mm
€38,29
€28,72
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Slagroomapparaat | Aluminium | Div. Kleuren | 0.5l | 3 Spuitmonden | ø80x260(h)mm
OP VOORRAAD
€38,29
U bespaart €9,57 (25%)
€28,72 excl. btw
€34,75 incl. btw
Of €11,58 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 975862 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit professionele slagroomapparaat HENDI is uitgevoerd in stevige aluminium behuizing met trendy afwerking, waarbij uit verschillende aantrekkelijke (pastel-)tinten kan worden gekozen. Het apparaat heeft een bruto inhoud 0,5 liter en wordt geleverd met 3 verschillende kunststof mondstukken en een reinigingsborstel, voor optimaal gebruiksgemak.
Let op, het slagroomapparaat wordt geleverd zonder slagroompatronen, deze zijn apart verkrijgbaar. Productafbeeldingen met meerdere apparaten dienen ter illustratie, de slagroomapparaten worden per stuk verkocht.
Bestel de HENDI Slagroomapparaat | Aluminium | Div. Kleuren | 0.5L | 3 Spuitmonden | Ø80x260(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, het slagroomapparaat wordt geleverd zonder slagroompatronen, deze zijn apart verkrijgbaar. Productafbeeldingen met meerdere apparaten dienen ter illustratie, de slagroomapparaten worden per stuk verkocht.
Specificaties
| Bruto inhoud | 0,5 liter |
|---|---|
| Spuitsysteem | Slagroompatronen (N₂O) |
| Temperatuurbestendig | +4°C / +7°C |
| Magnetronbestendig | Nee |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Materiaal | Aluminium |
| Bijgesloten | 3 mondstukken (kunststof), reinigingsborstel |
| Gewicht | 0,64 kg |
| Diameter | 80 mm |
| Hoogte | 260 mm |
Bestel de HENDI Slagroomapparaat | Aluminium | Div. Kleuren | 0.5L | 3 Spuitmonden | Ø80x260(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 975862 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-15% KORTING
Emga


