Hendi Servettenhouder | Verchroomd | 190x190x65(h)mm
€11,89
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Servettenhouder | Verchroomd | 190x190x65(h)mm
OP VOORRAAD
€11,89 excl. btw
€14,39 incl. btw
Of €4,80 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 428528 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze servettenhouder HENDI is gemaakt verchroomd draadijzer. Dankzij het open, luchtige design biedt hij een praktische en overzichtelijke manier om servetten op tafels in horecagelegenheden te presenteren.
Bestel de HENDI Servettenhouder | Verchroomd | 190x190x65(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Kleur / afwerking | Verchroomd |
|---|---|
| Breedte | 190 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Hoogte | 65 mm |
Bestel de HENDI Servettenhouder | Verchroomd | 190x190x65(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 428528 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


