Olympia Servettenhouder | Rvs | 190x190x190(h)mm
€11,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Olympia Servettenhouder | Rvs | 190x190x190(h)mm
OP VOORRAAD
€11,69 excl. btw
€14,14 incl. btw
Of €4,71 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Olympia |
| Artikelnummer: | T763 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Olympia servettenhouder 190 x 190 mm is de ideale manier om je gasten netjes servetten aan te bieden. Het moderne, strakke ontwerp onderscheidt deze houder reguliere servettenhouders en past in iedere bar of restaurant. Met een capaciteit 150 servetten heb je altijd voldoende binnen handbereik.
De servettenhouder is gemaakt hoogwaardig RVS en is daardoor makkelijk schoon te maken. Het handige gewichtje houdt de servetten op hun plek, zodat ze netjes blijven liggen en eenvoudig te pakken zijn. Dankzij de stevige constructie en het slimme ontwerp is bijvullen een fluitje een cent, waardoor deze houder zowel praktisch als stijlvol is.
Met een formaat 190 x 190 x 190 (h)mm en een gewicht 0,51 kg is de Olympia servettenhouder een betrouwbare en elegante toevoeging aan iedere horecatafel. Zo combineer je functionaliteit met een modern design.
Bestel de Olympia Servettenhouder | RVS | 190x190x190(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De servettenhouder is gemaakt hoogwaardig RVS en is daardoor makkelijk schoon te maken. Het handige gewichtje houdt de servetten op hun plek, zodat ze netjes blijven liggen en eenvoudig te pakken zijn. Dankzij de stevige constructie en het slimme ontwerp is bijvullen een fluitje een cent, waardoor deze houder zowel praktisch als stijlvol is.
Met een formaat 190 x 190 x 190 (h)mm en een gewicht 0,51 kg is de Olympia servettenhouder een betrouwbare en elegante toevoeging aan iedere horecatafel. Zo combineer je functionaliteit met een modern design.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Gewicht | 0,51 kg |
| Breedte | 190 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Hoogte | 190 mm |
Bestel de Olympia Servettenhouder | RVS | 190x190x190(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Olympia |
|---|---|
| Artikelnummer | T763 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


