Hendi Serveerschalen | Porselein | Wit | 80cl | 6 Stuks | 324x185x38(h)mm
€64,50
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Serveerschalen | Porselein | Wit | 80cl | 6 Stuks | 324x185x38(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€64,50 excl. btw
€78,05 incl. btw
Of €26,02 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 784020 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze HENDI ovale serveerschalen met handvatten zijn gemaakt een speciaal porseleinsoort, de sterkste variant die verkrijgbaar is. Ze zijn bestand tegen thermische schokken en kunnen extreme temperatuurschommelingen moeiteloos doorstaan. Daarnaast zijn ze zeer slag- en slijtvast, terwijl het gewicht relatief licht blijft. Het extreem pure porselein zorgt voor een stralend witte kleur en een elegante uitstraling, ideaal voor professioneel gebruik en stijlvolle presentaties.
Bestel de HENDI Serveerschalen | Porselein | Wit | 80cl | 6 Stuks | 324x185x38(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort | Serveerschaal |
|---|---|
| Materiaal | Porselein |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Inhoud | 80 cl |
| Stapelbaar | Ja |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Magnetronbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Ja |
| Breedte | 324 mm |
| Diepte | 185 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| Aantal | 6 |
Bestel de HENDI Serveerschalen | Porselein | Wit | 80cl | 6 Stuks | 324x185x38(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 784020 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

