Jantex Schoonmaakwagen | Kunststof | Zwart/geel | Afsluitbare Kast | 1300x490x990(h)mm
€227,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Jantex Schoonmaakwagen | Kunststof | Zwart/geel | Afsluitbare Kast | 1300x490x990(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€227,99 excl. btw
€275,87 incl. btw
Of €91,96 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Jantex |
| Artikelnummer: | FU998 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Jantex schoonmaakwagen in zwart en geel met afsluitbare kast maakt het gemakkelijk om al je schoonmaakbenodigdheden te verplaatsen. Deze multifunctionele trolley beschikt over meerdere planken, haken voor vuilniszakken en clips voor bezems en dweilen, waardoor hij ideaal is voor cafés, bars, restaurants en hotels. Ongeacht hoeveel spullen je meeneemt, de wagen blijft soepel te verplaatsen dankzij de grote achterwielen en kleine voorwielen, die zorgen voor stabiliteit en wendbaarheid op vrijwel elk oppervlak.
Dankzij de stevige kunststof constructie is de trolley eenvoudig schoon te houden. Het model heeft een afsluitbare kast, perfect om chemicaliën, sleutels of andere waardevolle spullen veilig op te bergen. De wagen biedt voldoende ruimte voor al je schoonmaakspullen, zoals dweilen, mopemmers, bezems, doeken en schoonmaakmiddelen. Hij combineert soepele manoeuvreerbaarheid met een solide constructie wanneer hij stilstaat. De afvalzak is inbegrepen en eenvoudig te vervangen of schoon te maken. Montage is vereist volgens de meegeleverde instructies, en een extra reservetas is verkrijgbaar onder code FU999.
Bestel de Jantex Schoonmaakwagen | Kunststof | Zwart/Geel | Afsluitbare Kast | 1300x490x990(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dankzij de stevige kunststof constructie is de trolley eenvoudig schoon te houden. Het model heeft een afsluitbare kast, perfect om chemicaliën, sleutels of andere waardevolle spullen veilig op te bergen. De wagen biedt voldoende ruimte voor al je schoonmaakspullen, zoals dweilen, mopemmers, bezems, doeken en schoonmaakmiddelen. Hij combineert soepele manoeuvreerbaarheid met een solide constructie wanneer hij stilstaat. De afvalzak is inbegrepen en eenvoudig te vervangen of schoon te maken. Montage is vereist volgens de meegeleverde instructies, en een extra reservetas is verkrijgbaar onder code FU999.
Specificaties
| Materiaal | Kunststof (polypropyleen) |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Zwart, geel |
| Gewicht | 19,8 kg |
| Breedte | 1300 mm |
| Diepte | 490 mm |
| Hoogte | 990 mm |
Bestel de Jantex Schoonmaakwagen | Kunststof | Zwart/Geel | Afsluitbare Kast | 1300x490x990(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Jantex |
|---|---|
| Artikelnummer | FU998 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Schoonmaakwagen Procart Jet 736s
-25% KORTING
Combisteel
Schoonmaakwagen Procart 311
-25% KORTING
Combisteel
Schoonmaakwagen Procart Jet 735s
-25% KORTING
Combisteel
Linnenzakwagen Procart 65
-25% KORTING
Combisteel


