Hendi Sauteuse | Profiline | Rvs | 0.9l | Div. Warmtebronnen | ø160x60(h)mm
€21,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Sauteuse | Profiline | Rvs | 0.9l | Div. Warmtebronnen | ø160x60(h)mm
OP VOORRAAD
€21,99 excl. btw
€26,61 incl. btw
Of €8,87 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 830352 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze sauteuse uit de ProfiLine HENDI heeft een dikke sandwichbodem die de warmtegeleidende eigenschappen aluminium met de duurzaamheid en magnetische eigenschappen RVS combineert. Dit maakt de pan zeer geschikt voor gebruik op onder andere inductie, maar ook op gas, elektrische en keramische kookplaten.
De pan heeft een stevige steel die door de slimme montage de warmte de pan niet opneemt, voor veilig en comfortabel gebruik. Bovendien is de pan zuurbestendig en makkelijk schoon te maken!
Bestel de HENDI Sauteuse | ProfiLine | RVS | 0.9L | Div. Warmtebronnen | Ø160x60(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De pan heeft een stevige steel die door de slimme montage de warmte de pan niet opneemt, voor veilig en comfortabel gebruik. Bovendien is de pan zuurbestendig en makkelijk schoon te maken!
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Soort pan | Sauteuse |
| Materiaal | RVS 18/10, aluminium |
| Sandwichbodem | Ja |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie |
| Bruto inhoud | 0,9 liter |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Steellengte | 175 mm |
| Bodemdiameter | 110 mm |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 0,45 kg |
| Diameter | 160 mm |
| Hoogte | 60 mm |
Bestel de HENDI Sauteuse | ProfiLine | RVS | 0.9L | Div. Warmtebronnen | Ø160x60(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 830352 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
