Jantex Reservetas | Kunststof | Geel | 80l | Jantex Schoonmaakwagens | 390x270x700(h)mm
€34,39
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Jantex Reservetas | Kunststof | Geel | 80l | Jantex Schoonmaakwagens | 390x270x700(h)mm
OP VOORRAAD
€34,39 excl. btw
€41,61 incl. btw
Of €13,87 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Jantex |
| Artikelnummer: | FU999 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Jantex reservetas in geel 80 liter is robuust en duurzaam en speciaal ontworpen voor gebruik met de Jantex schoonmaakwagens FU997 en FU998. Deze praktische tas biedt een handige vervanging wanneer de andere tas in gebruik is. Dankzij de haken kan de tas eenvoudig aan de trolley worden bevestigd, wat het schoonmaken in grotere bedrijven zoals hotels, restaurants of andere commerciële ruimtes efficiënter maakt.
Bestel de Jantex Reservetas | Kunststof | Geel | 80L | Jantex Schoonmaakwagens | 390x270x700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Inhoud | 80 liter |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (polypropyleen) |
| Kleur / afwerking | Geel |
| Gewicht | 0,4 kg |
| Breedte | 390 mm |
| Diepte | 270 mm |
| Hoogte | 700 mm |
Bestel de Jantex Reservetas | Kunststof | Geel | 80L | Jantex Schoonmaakwagens | 390x270x700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Jantex |
|---|---|
| Artikelnummer | FU999 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

