Buffalo Planeetmenger | 3.2kg/10l | 5 Snelheden | Vaste Kop | Verwijderbare Kom | 0.75kw (230v) | 475x420x635(h)mm
€990,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Planeetmenger | 3.2kg/10l | 5 Snelheden | Vaste Kop | Verwijderbare Kom | 0.75kw (230v) | 475x420x635(h)mm | 0.75kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€990,00 excl. btw
€1.197,90 incl. btw
Of €399,30 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | FU137 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Buffalo 10L digitale planeetmenger biedt je de prestaties, precisie en betrouwbaarheid die je nodig hebt om commerciële hoeveelheden voedsel te mengen. Dankzij de duurzame borstelloze motor 0,75 kW kan de mixer zelfs zware mixen met gemak verwerken – deeg tot crèmes en beslag.
Met de vernieuwde digitale bediening heb je maximale mengflexibiliteit. De planeetmenger heeft 5 snelheden, zodat je exact kunt mixen zoals jij dat wilt – ideaal voor delicate mixen of specialistische ingrediënten. Bovendien kun je tot vijf programma’s instellen, elk met maximaal vier fasen. Zo laat je de mixer automatisch starten, versnellen of vertragen, precies zoals je recept dat vereist, voor consistente en herhaalbare resultaten.
De 10 liter Buffalo planeetmenger is niet alleen energiezuinig, maar werkt dankzij de riemaandrijving ook stiller dan traditionele tandwielmixers. Daarnaast is hij eenvoudiger en sneller te onderhouden, wat hem een betrouwbare en gebruiksvriendelijke keuze maakt voor drukke professionele keukens.
Let op, de productafbeeldingen zijn ter illustratie en kunnen een ander formaat menger zijn.
Bestel de Buffalo Planeetmenger | 3.2kg/10L | 5 Snelheden | Vaste Kop | Verwijderbare Kom | 0.75kW (230V) | 475x420x635(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met de vernieuwde digitale bediening heb je maximale mengflexibiliteit. De planeetmenger heeft 5 snelheden, zodat je exact kunt mixen zoals jij dat wilt – ideaal voor delicate mixen of specialistische ingrediënten. Bovendien kun je tot vijf programma’s instellen, elk met maximaal vier fasen. Zo laat je de mixer automatisch starten, versnellen of vertragen, precies zoals je recept dat vereist, voor consistente en herhaalbare resultaten.
De 10 liter Buffalo planeetmenger is niet alleen energiezuinig, maar werkt dankzij de riemaandrijving ook stiller dan traditionele tandwielmixers. Daarnaast is hij eenvoudiger en sneller te onderhouden, wat hem een betrouwbare en gebruiksvriendelijke keuze maakt voor drukke professionele keukens.
Let op, de productafbeeldingen zijn ter illustratie en kunnen een ander formaat menger zijn.
Specificaties
| Kantelbare kop | Nee |
|---|---|
| Afneembare kom | Ja |
| Capaciteit/bruto inhoud | 3,2 kg / 10 liter |
| Snelheid/-heden | 5 |
| Rotatiesnelheid | 100 - 550 RPM |
| Timer | Ja |
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal | Aluminium, RVS |
| Wielen | Nee |
| Bijgesloten | Mengarm, kneedhaak, bolgarde |
| Aansluitwaarde | 0,75 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 31,2 kg |
| Breedte | 475 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 635 mm |
Bestel de Buffalo Planeetmenger | 3.2kg/10L | 5 Snelheden | Vaste Kop | Verwijderbare Kom | 0.75kW (230V) | 475x420x635(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | FU137 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


