Caterchef Ovenschaal Geëmailleerd | 8,8 Liter | 1/1gn | 530x325x65(h)mm
€23,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Ovenschaal Geëmailleerd | 8,8 Liter | 1/1gn | 530x325x65(h)mm | 530x325x65(h)mm | Geëmailleerd | 8.8L
OP VOORRAAD
€23,69 excl. btw
€28,66 incl. btw
Of €9,55 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 953711 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Caterchef Ovenschaal Geëmailleerd | 8,8 Liter | 1/1gn | 530x325x65(h)mm van CaterChef is een professionele oplossing uit de categorie Ovenschalen. Dit product is vervaardigd uit geëmailleerd staal en met afmetingen van 530 x 325 x 65 mm (BxDxH). Voorzien van een inhoud van 8.8 liter. wordt geleverd met 12 maanden garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in CaterChef professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Inhoud: 8,8 liter Gewicht netto: 1,709 kg
Materiaal: Geëmailleerd
Stapelbaar: Nee
Type GN: Standaard
Afmeting: 530x325x65(h)mm
Specificaties
| Breedte | 530mm |
|---|---|
| Diepte | 325mm |
| Hoogte | 65mm |
Bestel de CaterChef Ovenschaal geëmailleerd | 8,8 liter | 1/1GN | 530x325x65(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 953711 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
