Caterchef Ovenschaal Geëmailleerd | 5,3 Liter | 1/ GN | 530x325x40(h)mm
€22,39
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Ovenschaal Geëmailleerd | 5,3 Liter | 1/ GN | 530x325x40(h)mm | 530x325x40(h)mm | Geëmailleerd | 5.3L
OP VOORRAAD
€22,39 excl. btw
€27,09 incl. btw
Of €9,03 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 953712 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Caterchef Ovenschaal Geëmailleerd | 5,3 Liter | 1/ GN | 530x325x40(h)mm van CaterChef is een professionele oplossing uit de categorie Ovenschalen. Dit product is vervaardigd uit geëmailleerd staal en met afmetingen van 530 x 325 x 40 mm (BxDxH). Voorzien van een inhoud van 5.3 liter. wordt geleverd met 12 maanden garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in CaterChef professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Opslag maatvoering: 53x32,5cm 1/1 GNInhoud: 5,3 liter
Gewicht netto; 1,466 kg
Materiaal: Geëmailleerd
Type GN bak: Standaard
Afmeting: 530x325x40(h)mm
Specificaties
| Breedte | 530mm |
|---|---|
| Diepte | 325mm |
| Hoogte | 40mm |
Bestel de CaterChef Ovenschaal geëmailleerd | 5,3 liter | 1/ GN | 530x325x40(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 953712 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
