Buffalo Onderstel | Buffalo Deeg-/planeetmengers | 440x458x445(h)mm
€176,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Onderstel | Buffalo Deeg-/planeetmengers | 440x458x445(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€176,99 excl. btw
€214,16 incl. btw
Of €71,39 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | GP754 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Bevestig je Buffalo mixer moeiteloos met deze stevige mixerstandaard. De standaard is gemaakt gegalvaniseerd staal (RVS poten) en ondersteunt betrouwbaar het gewicht de Buffalo modellen met onderstaande artikelnummers.
GAS-GL190GAS-GL191GAS-FU137GAS-FU138
Perfect voor elke professionele keuken tilt de standaard je mixer naar een comfortabele werkhoogte. De verhoogde randen voorkomen dat de mixer verschuift, terwijl de verstelbare voeten zorgen voor stabiliteit, zelfs op ongelijke vloeren. Zo werk je veiliger en efficiënter, zonder risico op kantelen.
Bestel de Buffalo Onderstel | Buffalo Deeg-/Planeetmengers | 440x458x445(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
GAS-GL190GAS-GL191GAS-FU137GAS-FU138
Perfect voor elke professionele keuken tilt de standaard je mixer naar een comfortabele werkhoogte. De verhoogde randen voorkomen dat de mixer verschuift, terwijl de verstelbare voeten zorgen voor stabiliteit, zelfs op ongelijke vloeren. Zo werk je veiliger en efficiënter, zonder risico op kantelen.
Specificaties
| Materiaal | RVS, gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| Gewicht | 9 kg |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 458 mm |
| Hoogte | 445 mm |
Bestel de Buffalo Onderstel | Buffalo Deeg-/Planeetmengers | 440x458x445(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | GP754 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Combisteel Kom | Voor Com-7455.1420
-25% KORTING
Combisteel


