Santos Milkshaker N.54 | 120w | Met Variabel Toerental | 180x190x530(h)mm
€610,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Milkshaker N.54 | 120w | Met Variabel Toerental | 180x190x530(h)mm | 182x186x530(h)mm | RVS
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€610,00 excl. btw
€738,10 incl. btw
Of €246,03 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | 408065 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Santos milkshake machine MIXER #54 heeft een fraai design in verchroomde/zwart epoxy uitvoering en beschikt over een variabel toerental wat ideaal is voor het maken uiteenlopende dranken. De MIXER #54 wordt geleverd met een roestvrijstalen en transparante mixbeker en is voorzien micro-schakelaar.
Meegeleverde accessoires: 1 universele kunststof roerstaaf, 1 rubberen roerstaafje, 1 peddelroerstaafje., beker polycarbonaat, beker roestvrijstaal
Veiligheidsschakelaar: Ja
Bediening: Manueel
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie; 50/60 Hz
Omwentelingen per minuut: 8,000-16,000
Vermogen elektrisch: 230W
Inhoud; 0,675 liter
Kleur: Zwart
Gewicht netto; 6 kg
Materiaal: RVS
Bekleding; Geëpoxeerd
EAN scanbaar: Ja
Hoogte verpakking: 60cm
Lengte verpakking: 22cm
Breedte verpakking: 25cm
Gewicht verpakking: 6,5 kg
Afmeting: 182x186x530(h)mm
Bestel de SANTOS Milkshaker N.54 | 120W | Met variabel toerental | 180x190x530(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Meegeleverde accessoires: 1 universele kunststof roerstaaf, 1 rubberen roerstaafje, 1 peddelroerstaafje., beker polycarbonaat, beker roestvrijstaal
Veiligheidsschakelaar: Ja
Bediening: Manueel
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie; 50/60 Hz
Omwentelingen per minuut: 8,000-16,000
Vermogen elektrisch: 230W
Inhoud; 0,675 liter
Kleur: Zwart
Gewicht netto; 6 kg
Materiaal: RVS
Bekleding; Geëpoxeerd
EAN scanbaar: Ja
Hoogte verpakking: 60cm
Lengte verpakking: 22cm
Breedte verpakking: 25cm
Gewicht verpakking: 6,5 kg
Afmeting: 182x186x530(h)mm
Specificaties
| Breedte | 180mm |
|---|---|
| Diepte | 190mm |
| Hoogte | 530mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 120 |
| Gewicht | 6kg |
Bestel de SANTOS Milkshaker N.54 | 120W | Met variabel toerental | 180x190x530(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | 408065 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
