Olympia Kliklijst | Aluminium | Zilvergrijs | A4-formaat | Rand 25mm | 245x330mm
€18,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Olympia Kliklijst | Aluminium | Zilvergrijs | A4-formaat | Rand 25mm | 245x330mm
OP VOORRAAD
€18,99 excl. btw
€22,98 incl. btw
Of €7,66 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Olympia |
| Artikelnummer: | U797 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Hang een menu, mededeling of advertentie aan de muur met deze kliklijst in A4-formaat. De aluminium lijst met klikrand 25 mm is ideaal voor bijvoorbeeld pubs, bars en clubs en is zeer stevig. Het beschermvel is namelijk gemaakt schadebestendig PVC, wat veel minder snel kapot gaat dan glas. En dankzij het klikmechanisme is de lijst geschikt voor zowel binnen als buiten.
Bestel de Olympia Kliklijst | Aluminium | Zilvergrijs | A4-Formaat | Rand 25mm | 245x330mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Capaciteit | A4 (210 x 297 mm) |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur / afwerking | Zilvergrijs |
| Gewicht | 0,41 kg |
| Breedte | 245 mm |
| Hoogte | 330 mm |
Bestel de Olympia Kliklijst | Aluminium | Zilvergrijs | A4-Formaat | Rand 25mm | 245x330mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Olympia |
|---|---|
| Artikelnummer | U797 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


