Mastro Lobby Trolley | 950x550x1830(h)mm
€1.518,00
€1.214,40
excl. btw
-20%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Lobby Trolley | 950x550x1830(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.518,00
U bespaart €303,60 (20%)
€1.214,40 excl. btw
€1.469,42 incl. btw
Of €489,81 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | 1920F |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Houten voet bedekt met moquette. Stangsteun met messing beklede stalen buis Ø mm 40. Rubberen bufferrand 4 wielen Ø 200 mm multidirectioneel.
Bestel de Mastro Lobby Trolley | 950x550x1830(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Gewicht | 34 kg |
|---|---|
| Breedte | 950 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 1830 mm |
Bestel de Mastro Lobby Trolley | 950x550x1830(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | 1920F |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
