Caterchef Lavasteen Grill 2 Zones Rvs | Reflecterende Branders | 2x 9kw | 780x680x320(h)mm
€1.290,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Lavasteen Grill 2 Zones Rvs | Reflecterende Branders | 2x 9kw | 780x680x320(h)mm | 9kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.290,00 excl. btw
€1.560,90 incl. btw
Of €520,30 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 508210 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
RVS aardgas, met roestvrijstalen reflecterende branders, lavasteen mand met lavasteen, roestvrijstaal rooster en lekbak.
GkW 2x 9
2 zones
Afmeting 780x680x320(h)mm
Bestel de CaterChef Lavasteen grill 2 zones RVS | Reflecterende branders | 2x 9kW | 780x680x320(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
GkW 2x 9
2 zones
Afmeting 780x680x320(h)mm
Specificaties
| Breedte | 680mm |
|---|---|
| Diepte | 780mm |
| Hoogte | 320mm |
| kW | 2x9 |
| Gewicht | 51.9kg |
Bestel de CaterChef Lavasteen grill 2 zones RVS | Reflecterende branders | 2x 9kW | 780x680x320(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 508210 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
